Architecturas | Modele na uwięzi sklep

Modele na uwięzi sklep

Pewnie, że będzie jeszcze doklejona listwa, ALE à po wykonaniu kesonu itd. Modèle tylko poskładany. Modèle prowizorycznie poskładany ne Kupy wygląda Tak: Zaispirowany modelem kolegi Tomka « Skutera » i z braku aparatury RC którą spaliłem (Myślę, że Kiedyś kupię) Postanowiłem zbudować swle modèle oparty częściowo na na modelu Junior, którego plany znajdują się w książce P. zawady « sekrety modeli akrobacyjnych na uwięzi ». Modèle będzie budowany w Technologii Nisko budżetowej sprawdzonej na całej rodzinie modeli akrobatów 3 D. modèle oklejony. Po oklejeniu Waży 720 gramme. Waga gotowego do Lotu 1130 gramme. Teraz będzie czekał na zakup pakietu. Modèle samolotu Twister C/L-samolot na uwięzi w wersji ne samodzielnego złożenia KIT, wyprodukowany przez amerykańską firmę SIG. Samoloty typu C/L (ligne de contrôle) przeznaczone są ne lotów na uwięzi. Prezentowany modèle Pomimo courir bardzo cienkiego profilu Lata Jak samoloty o pełnym, kadłubie konstrukcyjnym! Twister Idealnie sprawdza się w Roli treningowego modelu dla modelarzy uczących nauczyć się podstawowych akrobacji, Jak i profesjonalnych joueurs chcących potrenować Przed zawodami.

Charakterystyka: wersja Kit-do samodzielnego złożenia. Długo się nie namyślałem je powstały plany modelu, un w krótce wykonany został statecznik poziomy w Technologii klasycznej. Komplet agrafek amerykańskiej firmy SIG ne modeli na uwięzi. Dziękujemy za zainteresowanie produktem SIG Twister C/L KIT-samolot na uwięzi. Możesz bez ZBLE nych formalności zapisać się na listę jednorazowych powiadomień o zmianach w tym produkcie. Jeśli potrzebujesz pełnego śledzenia zmian w produkcie, NP. zmian Stanów magazynowych, CEN, dostępności Czy Promocji, Możesz refaire dowolną Ilość produktów do łatwej w zarządzaniu Listy obserwacyjnej. Obserwowanie produktu jest Możliwe po zalogowaniu na Konto klienta.

Aby zapisać się na listę jednorazowo, podaj swet adres e-mail i Naciśnij przycisk « Zapisz ». Dziękujemy za zainteresowanie produktem SIG Twister C/L KIT-samolot na uwięzi. Jeśli chcesz otrzymywać wiadomości e-mail na temat dostępności, wyczerpującego się Stanu magazynowego, braku produktu ITP, Naciśnij przycisk « Zapisz ». W każdej chwili Możesz wycofać obserwowanie Tego produktu oraz zarządzać swoją listą obserwacyjną w panelu me klienta. Usługa jest całkowicie bezpłatna.